Zlatá pivní pečeť

13. – 18. únoraVýstaviště České Budějovice

  • obr. 1
  • obr. 2
  • obr. 3
  • obr. 4
  • obr. 5
  • obr. 6
  • obr. 7
< Zpět na články Zlatá pivní pečeť - Finálová umístění

Zlatá pivní pečeť - Finálová umístění

HLAVNÍ CENA
vybráno a přihlášeno: 61 nejlepších piv z jednotlivých kategorií

1. Jílovice světlý ležák 11 / Pivovar Jílovice, Czech Rep.
2. Krušovice 10 / Heineken ČR - Pivovar Krušovice, Czech Rep.
3. Lyer světlý ležák / Lyer, Pivovar Modrava, Czech Rep.
4. Hubert / Zámecký pivovar Zbraslavice, Czech Rep.
5. Karlovačko Crno / Heineken Hrvatska, Karlovac, Croatia
6. Lobeč Imperial Stout / Pivovar Lobeč, Czech Rep.


LEHKÉ PIVO
přihlášeno: 6 piv
1. Mahr’s Bräu Leichtbier / Mahr’s Bräu, Bamberg, Germany
2. Postřižinské Výčepní / Pivovar Nymburk, Czech Rep.
3. Rohozec SkalákCzech / Pivovar Rohozec, Malý Rohozec, Czech Rep.
4. Waldhaus Sommerbier / Privatbrauerei Waldhaus, Waldhaus, Germany
5. Huťské 7% / Novosad & syn, Harrachov, Czech Rep.
6. Albrecht Sum Ale / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.


SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO
přihlášeno: 40 piv
1. Pražačka světlé pivo / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.
2. Krušovice 10 / Heineken ČR, Pivovar Krušovice, Czech Rep.
3. Zlatý Bažant Svetlé / Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
4. Březňák světlé výčepní Heineken ČR, Pivovar Velké Březno, Czech Rep.
5. Bakalář světlé výčepní / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.
6. Chlumecká desítka / Pivovar Vysoký Chlumec, Czech Rep.


SVĚTLÝ LEŽÁK
přihlášeno: 49 piv
1. Mahr’s Bräu Hell / Mahr’s Bräu, Bamberg, Germany
2. Bernard světlý ležák / Rodinný pivovar Bernard, Czech Rep.
3. Černá Hora Páter / Pivovar Černá Hora, Czech Rep.
4. Otakar 11% / Měšťanský pivovar v Poličce, Czech Rep.
5. Svijanský Máz 11% / Pivovar Svijany, Czech Rep.
6. Bernard Jedenáctka Táborská / Rodinný pivovar Bernard, Humpolec, Czech Rep.


SVĚTLÝ LEŽÁK PREMIUM
přihlášeno: 57 piv
1. Černovar světlé / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.
2. Perła Chmielowa / Perła - Browary Lubelskie, Lublin, Poland
3. Postřižinské Francinův ležák / Pivovar Nymburk, Czech Rep.
4. Klášter Premium / Pivovar Klášter, Klášter Hradiště n. Jiz., Czech Rep.
5. Bernard světlý ležák / Rodinný pivovar Bernard, Humpolec, Czech Rep.
6. Primátor Premium / Primátor, Pivovar Náchod, Czech Rep.


SVĚTLÝ SPECIÁL
přihlášeno: 38 piv
1. Březňák 14 / Heineken ČR, Pivovar Velké Březno, Czech Rep.
2. Svijanský Baron / Pivovar Svijany, Czech Rep.
3. Postřižinské Bogan / Pivovar Nymburk, Czech Rep.
4. Dub i Obruch Vyderzhannoe / Private Brewery Trehsosensky, Dimitrovgrad, Russian Fed.
5. Černá Hora Kvasar / Pivovar Černá Hora, Czech Rep.
6. Litovel Sváteční speciál / Pivovar Litovel, Czech Rep.


POLOTMAVÉ PIVO
přihlášeno: 28 piv
1. Bohemia Regent Pivo Petra Voka / Bohemia Regent Třeboň, Czech Rep.
2. Primátor Polotmavý 13% / Pivovar Primátor, Náchod, Czech Rep.
3. Bakalář řezané výčepní / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.
4. Granát Lager / Pivovar Herold Březnice, Czech Rep.
5. Holba Šerák polotmavý / Pivovar Holba, Hanušovice, Czech Rep.
6. Chotěboř Polo Pivovar / Chotěboř, Czech Rep.


TMAVÉ VÝČEPNÍ
přihlášeno: 8 piv
1. Litovel Dark / Pivovar Litovel, Czech Rep.
2. Zlatý Bažant Tmavé / Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
3. Krušovické Černé / Heineken ČR, Pivovar Krušovice, Czech Rep.
4. Podkováň Karamel / Pivovar Podkováň, Dolní Cetno, Czech Rep.
5. Chodovar Zámecké Černé / Chodovar, Chodová Planá, Czech Rep.
6. Hradební 10% tmavé / Měšťanský pivovar v Poličce, Czech Rep.


TMAVÝ LEŽÁK
přihlášeno: 21 piv
1. Konrad Kapucín / Pivovar Vratislavice, Czech Rep.
2. Albrecht Kateřina / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.
3. Postřižinské Tmavý ležák / Pivovar Nymburk, Czech Rep.
4. Černovar Černý / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.
5. Primátor Premium Dark Primátor, Pivovar Náchod, Czech Rep.
6. Urpiner Dark / Banskobystrický pivovar, Banská Bystrica, Slovakia


TMAVÝ SPECIÁL
přihlášeno: 15 piv
1. Karlovačko Crno / Heineken Hrvatska, Karlovac, Croatia
2. Herold Bohemian Black Lager 13% / Pivovar Herold Březnice, Czech Rep.
3. Perła Koźlak / Perła - Browary Lubelskie, Lublin, Poland
4. Koutské tmavé speciální 14% / Pivovar Kout, Kout na Šumavě, Czech Rep.
5. Rohozec Skalák Tmavé 13% / Pivovar Rohozec, Malý Rohozec, Czech Rep.
6. Hubertus Speciální tmavé pivo / Pivovar Hubertus, Kácov, Czech Rep.
    Fabián 14% / Pivovar Hostomice pod Brdy, Radějovice, Czech Rep.


EXTRA SILNÉ PIVO
přihlášeno: 27 piv
1. Klášterní speciál No 4 / Restaurace a pivovar U Tří růží, Praha, Czech Rep.
2. Dobřanský Sv. Vít 23% / Pivovar-Restaurant Modrá Hvězda, Dobřany, Czech Rep.
3. Velka Morava Fest Bock / Pivovarnia Velka Morava, Moscow, Russian Fed.
4. Klášterní speciál No 2 / Restaurace a pivovar U Tří růží, Praha, Czech Rep.
5. U Tří růží Double IPA / Restaurace a pivovar U Tří růží, Praha, Czech Rep.
6. Chyše American Winter Ale 17% / Zámecký pivovar Chyše, Czech Rep.


KVASNICOVÉ
přihlášeno: 15 piv
1. Lobkowicz Premium kvasnicové / Pivovar Protivín, Czech Rep.
2. Holba Premium Kvasničák / Pivovar Holba, Hanušovice, Czech Rep.
3. Holba Kvasnicová / Pivovar Holba, Hanušovice, Czech Rep.
    Podskalská okroužkovaná koza / VOŠES a SPŠPT Praha, Czech Rep.
5. Litovel Kvasničák / Pivovar Litovel, Czech Rep.
6. Svijanský Fanda / Pivovar Svijany, Czech Rep.


NEFILTROVANÉ
přihlášeno: 38 piv
1. Rebel Nefiltrované / Měšťanský pivovar Havl. Brod, Czech Rep.
2. Lyer 12% světlý ležák / Lyer, Pivovar Modrava, Czech Rep.
3. Svijany Kvasničák / Pivovar Svijany, Czech Rep.
4. Dalešické Májové 13% sv. speciál / Akciový pivovar Dalešice, Czech Rep.
5. František světlý ležák 11% / Novosad & syn, Harrachov, Czech Rep.
6. Gwern 12° / Gwern, Nupaky, Czech Rep.


ALE
přihlášeno: 55 piv
1. Clock 12° American Pale Ale / Pivovar Clock, Potštejn, Czech Rep.
2. Krkonošský Medvěd APA / Minipivovar Krkonošský medvěd, Vrchlabí, Czech Rep.
3. Red Sonja / One Ton Brewery, Zhukovsky, Russian Fed.
4. Albrecht Philipp / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.
5. Blondie / Prager Laffe, Praha, Czech Rep.
6. Albrecht Judita Pale Ale / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.


INDIA PALE ALE
přihlášeno: 84 piv
1. Clock Twist 14° American Red IPA / Pivovar Clock Potštejn, Czech Rep.
2. BeerLab Episode IV: Dry Hope / BeerLab, Praha, Czech Rep.
3. Krušnohor IPA 17° / Pivovar Krušnohor, Kraslice, Czech Rep.
4. Litovel IPA / Pivovar Litovel, Czech Rep.
5. Permon Sherpa / Pivovar Permon, Sokolov, Czech Rep.
6. Povstalec IPA / Pivovar Svatý Ján, Polepy, Czech Rep.


STOUT & PORTER
přihlášeno: 40 piv
1. Albrecht Stout Morion / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.
2. Podřipský Stout 15° / Podřipský rodinný minipivovar, Ctiněves, Czech Rep.
3. Lobeč Imperial Stout / Pivovar Lobeč, Czech Rep.
4. Gusswerk Imperial Stout / Brauerei Gusswerk, Hof bei Salzburg, Austria
5. Exorcist (Foreign Extra Stout) 14% / Pivovar Clock Potštejn, Czech Rep.
6. Pardubický Porter 19% / Pardubický pivovar, Pardubice, Czech Rep.


PŠENIČNÉ PIVO
přihlášeno: 44 piv
1. Cassa 1935 / Cassa Brewery, Košice, Slovakia
2. Černá Hora Velen / Pivovar Černá Hora, Czech Rep.
3. Kaplan 12° pšeničný speciál / Podklášterní pivovar Urban, Třebíč , Czech Rep.
4. Sv. Norbert Dunkel Weizenbock 16% / Klášterní pivovar Strahov, Praha
5. Pšeničný speciál 16% / Rodinný pivovar u Vacků, Chlumec n. Cid., Praha
6. Hastrmanské pšeničné / Domácí pivovárek Velký Rybník, Praha


SLADOVÝ NÁPOJ
přihlášeny: 3 piva
1. Zvíkovské Limále / Pivovarský dvůr Zvíkov, Czech Rep.
2. Staropramen Sládkova limonáda Jablko / Pivovary Staropramen, Praha, Czech Rep.
3. Sessler Pivea / Pivovar Sessler, Trnava, Slovakia


NEALKOHOLICKÉ PIVO
přihlášeno: 20 piv
1. Zlatý Bažant nealko / Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
    Bernard Free / Rodinný pivovar Bernard, Humpolec, Czech Rep.
3. Staropramen Nealko / Pivovary Staropramen, Praha, Czech Rep.
4. Bohemia Regent Renegát / Bohemia Regent, Třeboň, Czech Rep.
5. Zlatopramen NA / Heineken ČR, Pivovar Starobrno, Brno, Czech Rep.
6. Bakalář Nealko / Tradiční pivovar v Rakovníku, Czech Rep.


MÍCHANÉ PIVO
přihlášeno: 20 piv
1. Staropramen Cool Grep / Pivovary Staropramen, Praha, Czech Rep.
2. Primátor Chipper Grep / Primátor, Pivovar Náchod, Czech Rep.
3. Litovel Červený pomeranč / Pivovar Litovel, Czech Rep.
4. Zvíkovský Radler / Pivovarský dvůr Zvíkov, Czech Rep.
5. Zlatý Bažant Citrón 0,0 / Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
6. Zlatý Bažant Radler Citrón / Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia


OCHUCENÉ PIVO
přihlášeno: 31 piv
1. Guri Meggyes / Guri Sörfőzde, Jászapáti, Hungary
    Stari Szilva / Stari Kézműves Sörfőzde, Tapolca, Hungary
    Guri Szilvás / Guri Sörfőzde, Jászapáti, Hungary
4. Patrón Zázvorový / Patrónský pivovar, Bratislava, Slovakia
    Stari Grapefruit / Stari Kézműves Sörfőzde, Tapolca, Hungary
6. Černý Orel Vánoční ležák / Černý Orel pivovar, Kroměříž


SVĚTLÉ VÝČEPNÍ PIVO Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 42 piv
1. Holendr 10% / Pivovar Holendr, Valašské Meziříčí, Czech Rep.
2. Dolnobřežanská 10% / Olivův pivovar, Dolní Břežany, Czech Rep.
3. Lobeč Světlé výčepní / Pivovar Lobeč, Czech Rep.
4. Jílovice světlé nefiltrované / Pivovar Jílovice Czech Rep.
5. Jozef II. / Holíčský pivovar Wywar, Slovakia
6. Popelínská 10% / Pivovar Popelín, Czech Rep.


SVĚTLÝ LEŽÁK Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 65 piv
1. Jílovice 11 / Pivovar Jílovice, Czech Rep.
2. Antošův ležák / Pivovar Antoš, Slaný, Czech Rep.
3. Kanec / Zámecký pivovar Břeclav, Czech Rep.
4. Valášek Vsacan / Minipivovar Valášek, Dolní Jasenka, Czech Rep.
5. Černý Orel 11% / Pivovar Černý Orel, Kroměříž, Czech Rep.
6. Karpat / Pivovar Hrádek, Slavičín, Czech Rep.


SVĚTLÝ LEŽÁK PREMIUM Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 64 piv
1. Popelín světlý ležák / Pivovar Popelín, Czech Rep.
2. Svätá Alžbeta 12° / Cassa Brewery, Košice, Slovakia
3. Hubert / Zámecký pivovar Zbraslavice, Czech Rep.
4. Kozlíček Premium / Pivovar Kozlíček, Horní Dubenky, Czech Rep.
5. Krahulík 12% / Zichovecký pivovar, Zichovec, Czech Rep.
6. Valášek Premium / Minipivovar Valášek, Dolní Jasenka, Czech Rep.


SVĚTLÝ SPECIÁL Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 59 piv
1. Popper 16° / Rožnovský pivovar, Rožnov p.R., Czech Rep.
2. Kujeba Bock 15% / Pivovar Kujeba, Vysoké Mýto, Czech Rep.
3. Antošův Meďák 14% / Pivovar Antoš, Slaný, Czech Rep.
4. Litovel 15% / Litovelský minipivovar, Litovel, Czech Rep.
5. Jádro 16% / Pivovar Jadrníček, Náměšť na Hané, Czech Rep.
6. Zlatý Kozák speciál 15% / Pivovar Antoš, Czech Rep.


POLOTMAVÉ PIVO Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 40 piv
1. Černý Orel polotmavý ležák / Černý Orel pivovar, Kroměříž, Czech Rep.
2. Ruddie Red Lager / Prager Laffe, Praha, Czech Rep.
3. Oirase Half & Half / Oirase Brewery, Towada, Japan
4. Falkenštejn Stodolecký lišák / Falkenštejn, Křinický pivovar, Krásná Lípa, Czech Rep.
5. Grošák 14% / Pivovar Koníček Vojkovice, Czech Rep.
    Nachmelená Opice Polotmavá 12% / Pivovar Nachmelená opice, Krnov, Czech Rep.


POLOTMAVÝ SPECIÁL Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 49 piv
1. Rothschild 13° / Rožnovský pivovar, Rožnov p.R., Czech Rep.
2. Magor / Rodinný pivovar Zichovec, Czech Rep.
3. Kotelník 14% / Pivovar Jadrníček, Náměšť na Hané, Czech Rep.
4. Podskalská koza Polotmavý speciál / VOŠES a SPŠPT Podskalská, Praha, Czech Rep.
5. Letinská 13% polotmavý speciál / Akciový pivovar Letiny, Czech Rep.
    Sv. Norbert Vánoční / Klášterní pivovar Strahov, Czech Rep.


TMAVÝ LEŽÁK Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 28 piv
1. Albrecht Kateřina / Zámecký pivovar Frýdlant, Czech Rep.
2. Vraník / Pivovar Koníček, Vojkovice, Czech Rep.
3. Valášek tmavý ležák / Minipivovar Valášek, Dolní Jasenka, Czech Rep.
4. Purkmistr Tmavý ležák / Pivovarský dvůr Purkmistr, Plzeň, Czech Rep.
5. Plzeňský Pašák Černý / Restaurace a minipivovar U Pašáka, Plzeň, Czech Rep.
6. Čerťák / Novosad & syn, Harrachov, Czech Rep.


TMAVÝ SPECIÁL Z MINIPIVOVARU
přihlášeno: 50 piv
1. Dark Rose / Restaurace a pivovar U Tří růží, Praha, Czech Rep.
2. Chomout Švarc / Chomout, Olomouc, Czech Rep.
3. Habsburg 16° / Rožnovský pivovar, Rožnov p.R., Czech Rep.
4. Moták / Zichovecký pivovar, Zichovec, Czech Rep.
    Fledermaus / Akciový pivovar Dalešice, Czech Rep.
    U Tří růží Tmavý speciál / Restaurace a pivovar U Tří růží, Praha, Czech Rep.


CIDER
přihlášeno: 14 ciderů
1. Strongbow Honey / Zlatý Bažant, Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
2. Carling British Cider Apple / Pivovary Staropramen, Praha, Czech Rep.
3. F.H.Prager Český jablečný / F.H.Prager, Kladno, Czech Rep.
    Strongbow Gold / Zlatý Bažant, Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
5. Strongbow Red Berries / Zlatý Bažant, Heineken Slovensko, Hurbanovo, Slovakia
6. F.H.Prager Český jablečný 12 / F.H.Prager, Kladno, Czech Rep.